Tło prelegenci
Konrad Tutak
Konrad Tutak

W Huawei jako IT Product Manager odpowiedzialny za serwery oraz w głównej mierze systemy pamięci masowej. Z branżą IT związany od 7 lat.

W Huawei pracuje od września 2018 w dziale Enterprise. Wspiera partnerów oraz klientów w doborze odpowiednich rozwiązań do infrastruktury IT w zakresie wydajnego przechowywania danych, czy systemów wysokiej dostępności. Wcześniej pracował jako Product Manager dla Dystrybutorów VAD z „wartością dodaną”, odpowiadając za rozwiązania Storage, DC, Load Balancing. Chętnie dzieli się wiedzą, cechuje go praktyczne podejście i otwartość na potrzeby klientów.

Zobacz Webinary Konrada:

Paweł Wachelka
Paweł Wachelka

IP Product Manager w Huawei, w dziale Enterprise Networking Solutions odpowiedzialny za rozwiązania sieciowe.

W Huawei pracuje od 7 lat wspierając projekty sieciowe głównie z zastosowaniem rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa oraz sieci bezprzewodowych. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów telekomunikacyjnych. Jako wiodący inżynier brał udział w implementacji rozwiązań WLAN, LAN, DC w największych korporacjach Polski. Absolwent kierunku Informatyka na Politechnice Częstochowskiej.

Tomasz Czarnecki
Tomasz Czarnecki

Senior Channel Manager w Huawei, odpowiedzialny za rozwoj kanalu partnerskiego.

W rynku IT od 12 lat, po 5 lat doswiadczen w sprzedazy w Orange oraz w kanale w Cisco Systems. W Huawei pracuje od pazdziernika zeszlego roku, gdzie do jego głównych zadań należy wspieranie najwiekszych partnerow na rynku polskim a takze poszukiwanie i wdrazanie nowych firm partnerskich. Koncentruje się na programie partnerskim, promocjach, specjalizacjach technologicznych oraz dzialaniach marketingowych. Aktywnie pomaga partnerom w realizacji projektow sprzedażowych wspolnie z Huawei. Absolwent Zarzadzania Produkcja na Politechnice Gdanskiej.

Marek Janik
Marek Janik

Senior Product Manager w Huawei Polska odpowiedzialny za rozwiązania sieciowe i rozwiązania z zakresu transmisji danych na rynek Enterprise.

W Huawei Polska pracuje od Stycznia 2019 w dziale Enterprise. Jest odpowiedzialny za projekty z zakresu sieci i transmisji danych. Wspiera partnerów i klientów w rozwiązaniach zagadnień z tego obszaru.

Posiada 20 letnie doświadczenie w obszarze rozwiązań sieciowych. Dzięki praktyce zawodowej zdobytej na różnych stanowiskach, m.in. jako Inżynier wdrożeniowy, Inżynier wsparcia sprzedaży, Kierownik projektów czy Dyrektor Centrum Zarządzania Siecią (NOC) poznał projekty i zagadnienia sieciowe z różnych perspektyw.